Mobilo

Mobilo ile yolunuza devam edin ! Teknik arızalar, küçük aksilikler, kaza, şiddet olayları ve hırsızlık olayları sonucunda aracınız çalıştırılamaz durumda ise veya çalıştırılması sakıncalı ise,Mobilo size yolunuza devam etmenizi sağlayan hizmetler sunar. Bu tür durumlarla karşılaştığınızda 444 62 44 Mercedes-Benz iletişim hattımızı arayın ve Mobilo’nun hayatınızı kolaylaştıran hizmetlerinden faydalanın. Mobilo ilk 2 yıl* koşulsuz geçerli olup, yetkili servislerimiz tarafından yapılan düzenli kontrol ve bakım işlemleri sonucunda, 1’er yıl daha uzatılabilir (Maksimum 30 yıla kadar uzatma mümkündür).

Mobilo Hizmetleri Hakkında Detaylı Bilgi Tablosu

Durum
Teknik Arıza

KazaKüçük Aksilikler

Parça Hırsızlığı

3. Kişiden Kaynaklı Şiddet

Açıklama

Teknik arızadan dolayı aracın çalışmaması veya çalışmasının sakıncalı olduğu durumlar.

Kazadan dolayı aracın çalışmaması veya çalışmasının sakıncalı olduğu durumlar.

Müşterinin aracını hatalı kullanmasından dolayı oluşan yolda kalma durumları; anahtarın araç içinde kilitli kalması/kaybedilmesi, yağ ve soğutma maddelerinin eksik olması, yakıtın bitmesi veya yanlış yakıt alımı, yanlış takılmış kar zincirleri, karda yada çamurda kalma durumlarında aracın çalışmaması ve/veya çalışmasının sakıncalı olduğu durumlar.

Çalınan parçalar nedeniyle aracın çalışmaması veya çalışmasının sakıncalı olduğu durumlar (Örn: Jant-Lastik, silecek, hava yastıkları vb.).

3. kişiler tarafından verilen zarar sonucunda aracın çalışmaması veya çalışmasının sakıncalı olduğu durumlar (cam kırılması, taş gelmesi, lastik kesilmesi vb.).